Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

Czy również znasz ten typowy zapach przydomowej oczyszczalni ścieków (POŚ) podczas nagłej zmiany pogody lub wyższych temperatur zewnętrznych? Czy masz zatkane filtry, pełne komory odpadów organicznych, osadów lub szlamu w oczyszczalni ścieków, co znacznie zmniejsza efekt filtracji i sedymentacji POŚi często musisz płacić za utrzymanie? Nie martw się, mamy pomoc dla Ciebie i Twojego domu rodzinnego, domku lub chaty, która obejmujePOŚ. Produkt Mr. BacteriaNo. 2. Bioenzymatyczny oczyszczacz do przydomowej oczyszczalni ścieków od EXPORT TEAM s.r.o. pomoże Ci usunąć nieprzyjemne zapachy i szlam z oczyszczalni ścieków. Z produktami formy EXPORT TEAM s.r.o. często nie trzeba płacić za kosztowną konserwację oczyszczalni ścieków, a następnie unieszkodliwianie odpadów organicznych!

Mr. BacteriaNo. 2. Kup bioenzymatyczny oczyszczacz do Twojej POŚ (przydomowa oczyszczalnia ścieków) można kupić >>> TUTAJ <<<

Produkt Mr. BacteriaNo. 2. Bioenzymatyczny środek czyszczący do POŚ to mieszanka wybranych i specjalnie uprawianych szczepów bakterii rozkładających materię organiczną. Kiedy bakterie przedostają się do wody zawierającej odpady organiczne, stają się aktywne, wytwarzając określone enzymy, które mogą rozkładać białka, skrobię, węglowodany, tłuszcze zwierzęce i roślinne, papier i inne odpady organiczne. Bakterie hodowane w laboratoriach są szybkie i bardzo skuteczne. Poprzez swoje działanie usuwają zapach i całe źródło zapachu. Produkt Mr. BacteriaNo. 2. Bioenzymatyczny oczyszczacz do Twojej POŚzmniejsza gromadzenie się niepożądanych stałych substancji organicznych, tworzenie się szlamu i piany w przydomowej oczyszczalni ścieków. Z powodu działania bakterii szlam stały i osady stają się ściekami.

Jak to działa?

To jest bardzo proste. Przydomowa oczyszczalnia ścieków zawiera niewielką ilość bakterii, które pomagają rozkładać odpady organiczne. Dodając nasze bakterie, zwiększysz zawartość bakterii w POŚ, a tym samym znacznie przyspieszysz rozkład odpadów organicznych. 90% odpadów organicznych (kału) się z węgla, tlenu i wodoru, które występują w związkach w oczyszczalniach ścieków. Związki te nieustannie rozkładają bakterie na prostsze i prostsze substancje, aż ostatecznie rozkładają je do wody H2O i dwutlenku węgla CO2, gdzie CO2 jest uwalniany w postaci gazu do powietrza, a woda H2O pozostaje w POŚ.

Zatem nasze preparaty bakteryjne bezpośrednio i bardzo skutecznie rozkładają źródła zapachu, a tym samym usuwają zapachy z POŚ, w tym sedymentów, osadów i pienienia!

EXPORT TEAM s.r.o. dostarcza mieszanki bakteryjne w postaci proszku, aby bakterie mogły być dłużej przechowywane. Każdy produkt od EXPORT TEAM s.r.o. jest w 100% organicznym i naturalnym produktem. Nie zawiera żadnych szkodliwych szczepów bakteryjnych, kwasów, zasad, fosforanów ani innych substancji nieodpowiednich dla środowiska.

Siła bakteryjna:

Sprzedajemy preparaty bakteryjne od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanek bakteryjnych.

Gwarantujemy, że nasze produkty zawierają wyjątkowo dużą ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Mr. Bacteria No. 2. Bioenzymatyczny oczyszczacz do Twojej POŚ można kupić >>> TUTAJ <<<

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?