Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Bioenzymatyczny środek czyszczący do przydomowej OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW (POŚ) 500g Mr. Bacteria No.2

Naturalne bakterie dla bezproblemowej i optymalnej pracy POŚ bez zapachu i piany (bakterie do domowych oczyszczalni ścieków).

Przedłuża trwałość POS.
Usuwa szlam resztkowy.
Poprawia wydajność POS.
Usuwa zapach i pienienie.
Pomaga przywrócic funkcje POS po użyciu kwasów i zasad.
Łatwy i bezpieczny w użyciu.

Bardzo skuteczny - zawiera 400 miliardów bakterii w opakowaniu 0,5kg

 • Pakiety promocyjne

  Pakiety promocyjne

 • Towar w magazynie

  Towar w magazynie

 • Szybka dostawa

  Szybka dostawa

 • Produkt europejski

  Produkt europejski

 • Zweryfikowane przez klientów

  Zweryfikowane przez klientów

 • Możliwość darmowej wysyłki

  Możliwość darmowej wysyłki

 • Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

  Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

 • Gwarancja oryginalności i jakości

  Gwarancja oryginalności i jakości

Szczegółowy opis produktu

Naturalne bakterie dla bezproblemowej i optymalnej pracy POŚ bez zapachu i piany.

Mr. Bacteria No. 2 to preparat przeznaczony do rozkładu resztkowych zanieczyszczeń organicznych w przydomowej oczyszczalni ścieków. Optymalizuje pracę przydomowej oczyszczalni ścieków, usuwając resztki szlamu i osadów, zapewniając w ten sposób bezproblemową pracę oczyszczalni ścieków, zapobiegając zatykaniu się rur i zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Po użyciu pozostałości organiczne w przydomowej oczyszczalni ścieków rozkładają się w bezwonny płyn. Produkt jest szczególnie ważny, gdy wydajność przydomowej oczyszczalni ścieków nie jest wystarczająca do oczyszczania ścieków z domu.

Jak działają nasze bakterie w POŚ?

To jest bardzo proste. Twoja przydomowa oczyszczalnia ścieków (POŚ) zawiera niewielką ilość bakterii, które pomagają rozkładać odpady organiczne (kał). Dodając nasze bakterie, zwiększysz zawartość bakterii w POŚ (nawet 10 razy!). Znacząco przyspieszy to rozkład odpadów organicznych (kału). 90% odpadów organicznych składa się z węgla, tlenu i wodoru, które występują w POŚ w związkach i wytwarzają zapachy. Związki te nieustannie rozkładają bakterie na prostsze i prostsze substancje, aż ostatecznie rozkładają je na wodę H2O i dwutlenek węgla CO2, gdzie CO2 jest uwalniany w postaci gazu do powietrza, a woda H2O wypływa z POŚ. Ten szybki i w 100% naturalny rozkład eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Znacząco zmniejszysz również ilość osadów w przydomowej oczyszczalni ścieków, co eliminuje częste i kosztowne równoważenie i oczyszczanie POŚ ze szlamów i osadów w obszarze sedymentacji przydomowej oczyszczalni ścieków. Więc nasze preparaty bakteryjne bezpośrednio i bardzo skutecznie rozkładają źródła zapachu, a tym samym usuwają zapach i pienienie z oczyszczalni ścieków, w tym wszystkich osadów!

Siła bakteryjna:

Zajmujemy się sprzedażą produktów bakteryjnych już od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanin bakteryjnych. Im wyższa zawartość bakterii w produkcie, tym wyższa jest jego siła bakteryjna. Dlatego maksymalizujemy liczbę bakterii w każdym z naszych produktów, zwiększając w ten sposób jego skuteczność! Oświadczamy, że nasze produkty zawierają dodatkową ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Instrukcja uzycia:

Wlać wymaganą ilość mieszanki produktu do letniej wody w stosunku 1 miarka: 1 litr wody. Zamieszaj i pozwól działać przez 45 minut. Następnie wlej roztwór do systemu odpływowego przez toaletę. Dawkuj raz w tygodniu 4 miarki dla domu rodzinnego z 4-6 mieszkańcami. Musisz podwoić pierwszą dawkę do 8 dawek.

Opakowanie zawiera również praktyczny kubek miarowy (1 miarka = 25 gramów).

Uwaga:

Produkt należy dozować regularnie, w przeciwnym razie proces biologicznego czyszczenia zostanie przerwany. Podczas używania produktu nie używaj jednocześnie agresywnych środków dezynfekujących ani kwasów lub zasad. W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami, natychmiast przemyć dotknięty obszar dużą ilością wody przez 10 minut. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 30° C w zamkniętym pojemniku, niedostępnym dla dzieci. Minimalny okres trwałości 12 miesięcy od otwarcia opakowania produktu, z zachowaniem instrukcji przechowywania. Mieszanka niepatogennych mikroorganizmów, bakterii i składników odżywczych. Produkt nie ma charakteru niebezpiecznego preparatu dla zdrowia ludzkiego w rozumieniu kryteriów określonych przez prawo.

Produkty marki Mr. Bacteria oferują pełną gamę produktów do domu i ogrodu. Dzięki produktom Mr. Bacteria No.5 i Mr. Bacteria No.10 możesz utrzymywać syfony i rury spustowe w stałej czystości i drożności. Dzięki produktowi Mr. Bacteria No.4 otrzymujesz wysokiej jakości kompost ogrodowy bez chemicznych dodatków i zapachu. Także możesz utrzymać swój oczko wodne w czystości i przejrzystości, używając produkty Mr. Bacteria No.3, Mr. Bacteria No8 lub Mr. Bacteria No. 9.

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?