Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

Czy również znasz ten typowy zapach szamba, kloaki lub suchej toalety w przypadku nagłej zmiany pogody lub wyższych temperatur na zewnątrz? Czy w szambie znajdują się sedymenty, osady lub muły, które zmniejszają maksymalną objętość szamba i czy często trzeba płacić za wywóz szamba lubkloaki? Nie martw się, mamy pomoc dla Ciebie i Twojego domu rodzinnego, domku lub chaty, która obejmuje szambo, kloakę lub suchą toaletę. Produkt Mr. BacteriaNo. 1. Bioenzymatyczny środek czyszczący do szamba i kloakiod firmy EXPORT TEAM s.r.o. pomoże ci usunąć zapach i szlam z szamba lub kloaki. Z produktami EXPORT TEAM s.r.o. często nie musisz już płacić za kosztowny wywóz szamba lub kloaki, a następnie usuwanie odpadów organicznych!

Gama produktów Mr. Bacteria

Bioenzymatyczne środki czyszczące do SZAMBA i KLOAKImożesz kupić >>> TUTAJ <<<

Produkt Mr. BacteriaNo. 1. Bioenzymatyczny środek czyszczący do SZAMBA i KLOAKI jest mieszanką wyselekcjonowanych i specjalnie uprawianych szczepów bakterii rozkładających materię organiczną. Kiedy bakterie przedostają się do wody zawierającej odpady organiczne, stają się aktywne, wytwarzając określone enzymy, które mogą rozkładać białka, skrobię, węglowodany, tłuszcze zwierzęce i roślinne, papier i inne odpady organiczne. Bakterie hodowane w laboratoriach są szybkie i bardzo skuteczne. Poprzez swoje działanie usuwają nie tylko zapach, ale całe źródło zapachu. Znacząco wydłużą także okres bilansowy szamba lub kloaki. Produkt Mr. BacteriaNo 1. Bioenzymatyczny środek czyszczący do SZAMBA i KLOAKI zmniejsza gromadzenie się niepożądanych substancji organicznych, szlamu i piany.

Jak to działa?

To jest bardzo proste. Twóje szambo zawiera niewielkie ilości bakterii, które pomagają rozkładać odpady organiczne. Dodając nasze bakterie, zwiększysz zawartość bakterii w szambie, a tym samym znacznie przyspieszysz rozkład odpadów organicznych. 90% odpadów organicznych (kału) składa się z węgla, tlenu i wodoru, które znajdują się w związkach w szambach. Te związki bakteryjne są stale rozkładane na prostsze i prostsze substancje, aż ostatecznie zostaną rozbite na wodę H2O i dwutlenek węgla CO2, gdzie CO2 jest uwalniany w postaci gazu do powietrza, a woda H2O pozostaje w szambo.

W ten sposób nasze preparaty bakteryjne bezpośrednio i bardzo skutecznie rozkładają źródła zapachu, usuwając w ten sposób zapach ze szamba, w tym sedymentów i szlamu!

EXPORT TEAM s.r.o. dostarcza mieszankę bakteryjną w postaci proszku, aby bakterie mogły być dłużej przechowywane.

Ważna uwaga: Unikaj stosowania środków dezynfekujących, które zawierają duże ilości chloru i zasad, które przedostają się do oczyszczonego szamba lub kloaki. Środki te zmniejszają aktywność bakterii. Do czyszczenia toalet, umywalek itp. możesz używać naszych nowych produktów bakteryjnych do czyszczenia WC, dywanów lub tapicerki.

Każdy produkt, który oferujemy od EXPORT TEAM s.r.o. jest w 100% organicznym i naturalnym produktem. Nie zawiera żadnych szkodliwych szczepów bakteryjnych, kwasów, zasad, fosforanów ani innych substancji nieodpowiednich dla środowiska.

Siła bakteryjna:

Sprzedajemy preparaty bakteryjne od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanek bakteryjnych.

Gwarantujemy, że nasze produkty zawierają wyjątkowo dużą ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Mr. BacteriaBioenzymatyczne środki czyszczące do szamba i kloaki można kupić >>> TUTAJ <<<

 

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?