Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

Czy chcesz dodać kompost w swoim ogrodzie? Kompost to świetne rozwiązanie do tworzenia nawozu dla drzew i roślin w ogrodzie. W naszej sekcji porad i wskazówek postaramy się podać kilka wskazówek i porad dotyczących prawidłowego dodawania kompostu do ogrodu.

Co nie należy do kompostu

Unikaj napełniania kompostu takimi surowcami, jak trociny z płyt wiórowych, owoce cytrusowe, trawa ze szkodliwego środowiska - z drogi itp. Jest to także kwitnący chwast lub jego odrosty, chore rośliny lub ich części lub resztki z kuchni w formie mięsa, kości, oleju lub produktów mlecznych.

Mr. Bacteria nr 4 Bioenzymatyczny środek czyszczący do kompostu ogrodowego można kupić >>> TUTAJ <<<

Co należy do kompostu

Kompost zawiera trawę potraktowaną Mr. BacteriaNo. 4. Bioenzymatyczny środek czyszczący do KOMPOSTU, a także większą ilość świeżo ściętej trawy, słomy, pokruszonej kory i pokruszonych gałęzi drzew, zrębków, jesionu, liści drzew owocowych, obornika, gleby ogrodowej. Odpowiednie są również odpady kuchenne w postaci resztek warzywnych, owoców, muszli i tym podobnych.

Doświadczenie potwierdziło, że standardowy kompost dojrzewa w ciągu jednego roku w optymalnych warunkach. Dzięki „Mr. Bacteria No. 4. Bio-enzymatyczny środek czyszczący do KOMPOSTU czas ten jest skrócony o około połowę. Mr. BacteriaNo. 4. Bioenzymatyczny środek czyszczący do KOMPOSTU maksymalizuje również wartości nawozowe kompostu.

Mr. Bacteria nr 4 Bioenzymatyczny środek czyszczący do kompostu ogrodowego można kupić >>> TUTAJ <<<

Jak, kiedy i gdzie kompostować

Kompost dodajemy najlepiej jesienią, w miejscu w półcieniu lub cieniu, najlepiej pod drzewami. Powodem jest ochrona kompostu przed światłem słonecznym i wiatrem, co powoduje wysychanie kompostu.

Aby uzyskać lepszą obsługę, spróbuj umieścić kompost w pojemnikach lub przynajmniej ogranicz go odpowiednio szerokim paskiem, na przykład z tworzywa sztucznego. Ograniczony kompost wysycha wolniej, a zastosowany produkt nie wycieknie z niego podczas aplikacji.

Pierwszym materiałem podstawowym do kompostu mogą być rozdrobniona kora, słoma lub gałązki drzew.

Następnie możemy rozpocząć dodawanie poszczególnych materiałów kompostowalnych - słomy, liści drzew owocowych, obornika, resztek warzywnych.

Staraj się, aby kompost był wystarczająco wilgotny przez cały jego przekrój. Możemy przeprowadzić test optymalnej wilgotności, na przykład, biorąc kompostowany materiał do dłoni, naciskając go na dłoń i między palcami powinny pojawić się małe krople wody. Po otwarciu dna materiału materiał powinien pozostać ściśnięty. Wydaje się niepożądane, gdy woda wypływa z ręki - kompost jest zbyt wilgotny. Jeśli materiał rozleje się po otwarciu dłoni, kompost jest zbyt suchy. Jeśli kompost jest suchy, nie dojrzeje, a wszystkie mikroorganizmy i bakterie stopniowo wymierają, co gwarantuje optymalne dojrzewanie kompostu.

Dopływ powietrza jest ważny. Dlatego wskazane jest, aby od czasu do czasu potasować lub poluzować kompost. Jest to ważne dla życia mikroorganizmów i bakterii dodawanych do kompostu przy użyciu Mr. BacteriaNo. 4. Bioenzymatyczny środek czyszczący do KOMPOSTU. Słaby dopływ powietrza prowadzi do słabego dojrzewania kompostu, spowalniając dojrzewanie i jego bezużyteczność.

Nie zapomnij o różnych rozmiarach poszczególnych materiałów użytych do wypełnienia kompostu. Powoduje to napowietrzanie i optymalne dojrzewanie kompostu.

Na koniec ważne jest, aby zwrócić uwagę na uważną lekturę instrukcji obsługi dla pana BacteriaNo. 4. Bioenzymatyczny środek czyszczący do KOMPOSTU.

Mr. Bacteria nr 4 Bioenzymatyczny środek czyszczący do kompostu ogrodowego można kupić >>> TUTAJ <<<

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?