Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Bioenzymatyczny środek czyszczący do optymalnego ZIMOWANIA STAWU (zima) 500g Mr. Bacteria No.8

Naturalny produkt bakteryjny do optymalnego zimowania stawu lub stawu rybnego w niskich temperaturach zimą - Bardzo skuteczny.

Rozkłada pozostałosci zanieczyszczeń organicznych.
Zmniejsza stężenie gazu.
Utrzymuje stały poziom tlenu.
Do zimowego traktowania stawu.
Ułatwia wiosenne czyszczenie stawu.
Utrzymuje równowagę biologiczną podczas zimy.

Bardzo skuteczny - zawiera 1000 miliardów bakterii w opakowaniu 0,5kg

 • Pakiety promocyjne

  Pakiety promocyjne

 • Towar w magazynie

  Towar w magazynie

 • Szybka dostawa

  Szybka dostawa

 • Produkt europejski

  Produkt europejski

 • Zweryfikowane przez klientów

  Zweryfikowane przez klientów

 • Możliwość darmowej wysyłki

  Możliwość darmowej wysyłki

 • Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

  Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

 • Gwarancja oryginalności i jakości

  Gwarancja oryginalności i jakości

Szczegółowy opis produktu

Naturalny produkt bakteryjny do optymalnego zimowania stawu lub stawu rybnego w niskich temperaturach zimą - Bardzo skuteczny.

Efektem działania Mr. Bacteria No. 8 jest czysty staw ogrodowy lub staw rybny bez sinic i zmętnienia w okresie zimowym. Podczas używania produktu Mr. Bacteria No. 8 w okresie zimowym osady organiczne rozkładają się na dnie i w kolumnie wodnej oczka / stawu rybnego. Rezultatem zastosowania jest usunięcie brązowo - mętnej wody. Mr. Bacteria No. 8 utrzymuje zimą oczko lub staw rybny w czystości. Produkt zawiera wysoce ruchome naturalne bakterie z pozytywną chemotaksją. Bakterie mogą rozpoznać rodzaj odpadów chemicznych i popłynąć do nich, ponieważ odpad jest dla nich pożywieniem, dlatego utrzymują wodę w czystości. Podczas działania roztworu następuje znaczne zmniejszenie fosforu i chlorofilu A w stawie ogrodowym i stawie rybnym. Glony i cyjanobakterie są eliminowane przez bakterie rozkładające substancje, które wspierają wzrost glonów i sinic. Oczko lub staw rybny są zatem pozbawione fosforanów. Brązowa woda, mętna woda i całkowite zmętnienie w słupie wody są usuwane. Zawartość tlenu wzrasta, a sinice są wyeliminowane. Wiosną zalecamy kontynuowanie stosowaniem produktu Mr. Bacteria No. 9.

Siła bakteryjna:

Zajmujemy się sprzedażą produktów bakteryjnych już od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanin bakteryjnych. Im wyższa zawartość bakterii w produkcie, tym wyższa jest jego siła bakteryjna. Dlatego maksymalizujemy liczbę bakterii w każdym z naszych produktów, zwiększając w ten sposób jego skuteczność! Oświadczamy, że nasze produkty zawierają dodatkową ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Instrukcja uzycia:

Wlać wymaganą ilość mieszaniny produktu do wody pobranej ze stawu w stosunku 500 g produktu: min. 5 litrów wody. Zamieszaj i natychmiast wlej z powrotem. Możesz również równomiernie wylać produkt na powierzchnię wody w stawie. Dozować raz przed zimą 500 g opakowania produktu na 12 m2 powierzchni wodnej stawu. Produkt jest nieszkodliwy dla wszystkich gatunków zwierząt wodnych i roślin wodnych, a jednocześnie może być stosowany w stawach kąpielowych. Zakres temperatur wydajności w stawie wynosi 2-30 ° C, zakres pH 6,5-9. Dla optymalnego efektu produktu ważne jest, aby staw lub staw rybny spełniały określone pH i temperaturę. Do wiosennego rozruchu funkcji czyszczenia stawu zalecamy użycie produktu Mr. Bacteria No. 9. (ROZRUCH twojego STAWU - wiosna), a latem
zalecamy regularne stosowanie produktu Mr. Bacteria No. 3. (STAW - lato). 

Opakowanie zawiera również praktyczny kubek miarowy (1 miarka = 25 gramów).

Uwaga:

Produkt należy dozować regularnie, w przeciwnym razie proces biologicznego czyszczenia zostanie przerwany. Podczas używania produktu nie używaj jednocześnie agresywnych środków dezynfekujących ani kwasów lub zasad. W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami, natychmiast przemyć dotknięty obszar dużą ilością wody przez 10 minut. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 30° C w zamkniętym pojemniku, niedostępnym dla dzieci. Minimalny okres trwałości 12 miesięcy od otwarcia opakowania produktu, z zachowaniem instrukcji przechowywania. Mieszanka niepatogennych mikroorganizmów, bakterii i składników odżywczych. Produkt nie ma charakteru niebezpiecznego preparatu dla zdrowia ludzkiego w rozumieniu kryteriów określonych przez prawo.

Produkty marki Mr. Bacteria oferują pełną gamę produktów do domu i ogrodu. Dzięki produktom Mr. Bacteria No.5 i Mr. Bacteria No.10 możesz utrzymywać syfony i rury spustowe w stałej czystości i drożności. Dzięki produktowi Mr. Bacteria No.4 otrzymujesz wysokiej jakości kompost ogrodowy bez chemicznych dodatków i zapachu.

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?