Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Bioenzymatyczny środek czyszczący dla optymalnego ROZRUCHU STAWU (wiosna) 500g Mr. Bacteria No.9

Naturalny wyjściowy produkt bakteryjny do czystego oczka ogrodowego lub stawu rybnego po zimie (dla 40 m2) - Bardzo skuteczny.

Jednorazowa aplikacja.
Zwiększa ilość tlenu w stawie.
Do szybkiego rozruchu stawu po zimie lub po napełnieniu.
Usuwa niechciane organiczne osady z wody.
Eliminacja nieprzyjemnych zapachów po zimie.
Bardzo skuteczny do czyszczenia wszystkich filtrów.

Bardzo skuteczny - zawiera 1000 miliardów bakterii w opakowaniu 0,5kg

 • Pakiety promocyjne

  Pakiety promocyjne

 • Towar w magazynie

  Towar w magazynie

 • Szybka dostawa

  Szybka dostawa

 • Produkt europejski

  Produkt europejski

 • Zweryfikowane przez klientów

  Zweryfikowane przez klientów

 • Możliwość darmowej wysyłki

  Możliwość darmowej wysyłki

 • Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

  Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

 • Gwarancja oryginalności i jakości

  Gwarancja oryginalności i jakości

Szczegółowy opis produktu

Naturalny wyjściowy produkt bakteryjny do czystego oczka ogrodowego lub stawu rybnego po zimie (dla 40 m2) - Bardzo skuteczny

W wyniku działania Mr. Bacteria No. 9 jest czysty staw ogrodowy i staw rybny bez sinic i zmętnienia wody po zimie. Osady organiczne rozkładają się na dole i w kolumnie wodnej. Rezultatem zastosowania jest usunięcie brązowo - mętnej wody. Produkt zawiera wysoce ruchome naturalne bakterie z pozytywną chemotaksją. Bakterie mogą rozpoznać rodzaj odpadów chemicznych i popłynąć do nich, ponieważ odpad jest dla nich pożywieniem, dlatego utrzymują wodę w czystości. Podczas działania roztworu następuje znaczne zmniejszenie fosforu i chlorofilu A w stawie ogrodowym i stawie rybnym. Glony i cyjanobakterie są eliminowane przez bakterie rozkładające substancje, które wspierają wzrost glonów i sinic. Oczko lub staw rybny są zatem pozbawione fosforanów. Brązowa woda, mętna woda i całkowite zmętnienie w słupie wody są usuwane. Zawartość tlenu wzrasta, a sinice są wyeliminowane. Mr. Bacteria No. 9 nakłada się raz po zimie, gdy temperatura wody osiąga 10 ° C i więcej. Następnie zalecamy kontynuowanie dawkowaniem produktu Mr. Bacteria No. 3 lub Mr. Bacteria No. 13, w przeciwnym razie proces biologiczny zostanie przerwany.

Siła bakteryjna:

Zajmujemy się sprzedażą produktów bakteryjnych już od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanin bakteryjnych. Im wyższa zawartość bakterii w produkcie, tym wyższa jest jego siła bakteryjna. Dlatego maksymalizujemy liczbę bakterii w każdym z naszych produktów, zwiększając w ten sposób jego skuteczność! Oświadczamy, że nasze produkty zawierają dodatkową ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Instrukcja uzycia:

Wlać wymaganą ilość mieszaniny produktu do wody pobranej ze stawu w stosunku 500 g produktu: co najmniej 5 litrów wody. Zamieszaj i natychmiast wlej 1/2 z powrotem do stawu i wlej drugą połowę przed filtrem (jeśli nie jest to możliwe, zastosuj całą dawkę do stawu). Dawkować raz na wiosnę 500 g opakowania produktu na 12 m2 powierzchni stawu przy temperaturze wody powyżej 10° C. Produkt jest nieszkodliwy dla wszystkich gatunków zwierząt wodnych i roślin wodnych, a jednocześnie może być stosowany w stawach kąpielowych. Zakres temperatur wydajności w stawie wynosi 2-30 ° C, zakres pH 6,5-9. Dla optymalnego efektu produktu ważne jest, aby staw lub staw rybny spełniały określone pH i temperaturę. Zimą do twojego stawu zalecamy stosowanie produktu Mr. Bacteria No. 8. (STAW - zima) a latem zalecamy regularne stosowanie produktu Mr. Bacteria No. 3. (STAW - lato).

Opakowanie zawiera również praktyczny kubek miarowy (1 miarka = 25 gramów).

Uwaga:

Produkt należy dozować regularnie, w przeciwnym razie proces biologicznego czyszczenia zostanie przerwany. Podczas używania produktu nie używaj jednocześnie agresywnych środków dezynfekujących ani kwasów lub zasad. W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami, natychmiast przemyć dotknięty obszar dużą ilością wody przez 10 minut. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 30° C w zamkniętym pojemniku, niedostępnym dla dzieci. Minimalny okres trwałości 12 miesięcy od otwarcia opakowania produktu, z zachowaniem instrukcji przechowywania. Mieszanka niepatogennych mikroorganizmów, bakterii i składników odżywczych. Produkt nie ma charakteru niebezpiecznego preparatu dla zdrowia ludzkiego w rozumieniu kryteriów określonych przez prawo.

Produkty marki Mr. Bacteria oferują pełną gamę produktów do domu i ogrodu. Dzięki produktom Mr. Bacteria No.5 i Mr. Bacteria No.10 możesz utrzymywać syfony i rury spustowe w stałej czystości i drożności. Dzięki produktowi Mr. Bacteria No.4 otrzymujesz wysokiej jakości kompost ogrodowy bez chemicznych dodatków i zapachu.

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak zrestartować staw po zimie

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?