Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł

Bioenzymatyczny środek czyszczący do twojego SZAMBA i KLOAKI 500g Mr. Bacteria No.1

Naturalny produkt bakteryjny eliminujący zapachy i osady organiczne lub szlamów w szambie lub kloace.

Usuwa zapachy z szamb lub kloak.
Rozkłada osady i szlamy.
Rozkłada nawet papier toaletowy.
Zamienia stałe odpady organiczne w wodę.
Zapewnia ciągłe czyszczenie szamb lub kloak.
Oszczędza pieniądze na wywóz szamba lub kloaki.

Bardzo skuteczny - zawiera 400 miliardów bakterii w opakowaniu 0,5kg

 • Pakiety promocyjne

  Pakiety promocyjne

 • Towar w magazynie

  Towar w magazynie

 • Szybka dostawa

  Szybka dostawa

 • Produkt europejski

  Produkt europejski

 • Zweryfikowane przez klientów

  Zweryfikowane przez klientów

 • Możliwość darmowej wysyłki

  Możliwość darmowej wysyłki

 • Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

  Wysłanie zamówienia w ciągu 24 godzin.

 • Gwarancja oryginalności i jakości

  Gwarancja oryginalności i jakości

Szczegółowy opis produktu

Naturalny produkt bakteryjny eliminujący zapachy i osady organiczne lub szlamów w szambie lub kloace.

Mr. Bacteria No. 1 to preparat przeznaczony do rozkładu zanieczyszczeń organicznych, osadów i szlamów w szambach i kloakach. Działanie bakterii i ich enzymów upłynnia stałe odpady organiczne, które zamieniają się w bezwonny płyn. Ciecz można wypompować później bez żadnych problemów, nie dochodzi do zatkania systemu kanalizacyjnego ani ostatecznie rury spustowej. Regularne stosowanie eliminuje w ten sposób częste i kosztowne opróżnianie i czyszczenie szamba lub kloaki, ponieważ wcześniej utworzony osad i osady zmniejszały użyteczną zawartość szamba lub kloaki, a zatem wywóz osadów musiał być znacznie częstszy. Wszystkie odpady organiczne rozkładają się głównie na wodę i CO2.

Jak działają nasze bakterie w twoim szambie?

To jest bardzo proste. Twój szambo zawiera niewielką ilość bakterii, które pomagają rozkładać odpady organiczne (kał). Dodając nasze bakterie, zwiększysz zawartość bakterii w szambie (nawet 10 razy!). Znacząco przyspieszy to rozkład odpadów organicznych (kału). 90% odpadów organicznych składa się z węgla, tlenu i wodoru, które znajdują się w szambach w związkach wytwarzających zapachy. Związki te stale rozkładają bakterie na prostsze i prostsze substancje, aż ostatecznie rozkładają je na wodę H2O i dwutlenek węgla CO2, gdzie CO2 jest uwalniany w postaci gazu do powietrza, a woda H2O pozostaje w szambie. Dzięki temu szybkiemu i w 100% naturalnemu rozkładowi eliminujesz powstawanie nieprzyjemnych zapachów i szlamu w szambie! Dlatego nasze preparaty bakteryjne bezpośrednio i bardzo skutecznie rozkładają źródła zapachu, usuwając w ten sposób zapach ze szamba, w tym strupów i osadów!

Siła bakteryjna:

Zajmujemy się sprzedażą produktów bakteryjnych już od ponad 15 lat i wiemy, że siła bakteryjna preparatu (tj. liczba bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę bardzo skutecznych mieszanin bakteryjnych. Im wyższa zawartość bakterii w produkcie, tym wyższa jest jego siła bakteryjna. Dlatego maksymalizujemy liczbę bakterii w każdym z naszych produktów, zwiększając w ten sposób jego skuteczność! Oświadczamy, że nasze produkty zawierają dodatkową ilość bakterii, które bardzo skutecznie eliminują zapach i odpady organiczne!

Instrukcja uzycia:

Wlać wymaganą ilość mieszanki produktu do letniej wody w stosunku 1 miarka: 0,5 litra wody. Zamieszaj i pozwól działać przez 45 minut. Następnie wlej roztwór do systemu odpływowego przez toaletę. Dawkuj raz w miesiącu 1 miarkę na 2 m3 szamba lub kloaki, pierwszą dawkę należy potroić do 3 miarek na 2 m3 objętości szamba lub kloaki. W przypadku sezonowego użytkowania szamba lub kloaki zalecamy używanie produktu Mr. Bacteria No. 7 jesienią (szambo/kloaka zima).

Opakowanie zawiera również praktyczny kubek miarowy (1 miarka = 25 gramów).

Uwaga:

Produkt należy dozować regularnie, w przeciwnym razie proces biologicznego czyszczenia zostanie przerwany. Podczas używania produktu nie używaj jednocześnie agresywnych środków dezynfekujących ani kwasów lub zasad. W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami, natychmiast przemyć dotknięty obszar dużą ilością wody
przez 10 minut. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 30° C w zamkniętym pojemniku, niedostępnym dla dzieci. Minimalny okres trwałości 12 miesięcy od otwarcia opakowania produktu, z zachowaniem instrukcji przechowywania. Mieszanka niepatogennych mikroorganizmów, bakterii i składników odżywczych. Produkt nie ma charakteru niebezpiecznego preparatu dla zdrowia ludzkiego w rozumieniu kryteriów określonych przez prawo.

Produkty marki Mr. Bacteria oferują pełną gamę produktów do domu i ogrodu. Dzięki produktom Mr. Bacteria No.5 i Mr. Bacteria No.10 możesz utrzymywać syfony i rury spustowe w stałej czystości i drożności. Dzięki produktowi Mr. Bacteria No.4 otrzymujesz wysokiej jakości kompost ogrodowy bez chemicznych dodatków i zapachu. Także możesz utrzymać swój oczko wodne w czystości i przejrzystości, używając produkty Mr. Bacteria No.3, Mr. Bacteria No8 lub Mr. Bacteria No. 9.

 • Mr. Bacteria No. 1-14 znak jakości

  Na naszej stronie internetowej można kupić produkty marki Mr. Bacteria pod oznaczeniem Mr. Bacteria No. 1-14. Wszystkie produkty Mr. Bacteria wykonane są z surowców najwyższej jakości, co zapewnia ich jakość, wysoką wytrzymałość bakteryjną i funkcjonalność. Mr. Bacteria są testowane przez tysiące zadowolonych klientów. Wypróbuj również jakość i funkcjonalność naszych produktów. Cieszymy się z Twojego zadowolenia z korzystania z naszych produktów.

  Twój zespół sklepu internetowego Mr. Bacteria!

 • Dlaczego produkty Mr. Bacteria

  • Gwarancja oryginalności produktu
  • Wykonane z surowców najwyższej jakości
  • Wysokie stężenie bakterii i skuteczność
  • Darmowa dostawa od wartości zakupu 180 zł
  • Wszystkie produkty w magazynie
  • Wysyłka zamówienia w ciągu 24 godzin
  • Tysiące zadowolonych klientów
 • Jak prawidłowo kompostować i skorzystać z akceleratora kompostu?

 • USUWANIE nieprzyjemnego zapachu z PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW?

 • Jak usunąć nieprzyjemny zapach z szamba lub kloaki?

 • Bakterie i enzymy w szambach, oczyszczalniach ścieków, stawach

 • Kilka wskazówek, jak utrzymać staw ogrodowy w czystości i przejrzystości. Czy słyszałeś o bakteriach? Działają świetnie!!!

 • Wypróbuj dwie gwarantowane wskazówki, jak utrzymywać szambo i kloakę

 • Jak czyścić odpady z gospodarstw domowych bez chemii?

 • Jak prawidłowo odmulać staw? Czy słyszałeś o bakteriach?